tr_tnav tl_tnav
کد خبر: ۳۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۰
تحلیلگر مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی:
عبدالحسین کلانتری‌پور در گفت‌وگو با جهان‌اخبارنیوز بر رفع تبعیض‌ها تاکید کرد و گفت: مردم خوزستان بیشتر از آنکه از کمبودها گله‌مند باشند، از تبعیض ناراحتند. استان ما از سوء مدیریت رنج می‌برد و ما نیازی به مدیران پروازی نداریم.

عبدالحسین کلانتری‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در گفت‌وگو با روزنامه جهان اخبار بیان کرد: سال ۵۹ که چندماه از آغاز جنگ گذشته بود، هیاتی از خوزستان خدمت حضرت امام رفتند و ایشان فرموند که «خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد.» این جمله‌ی بسیار مهمی است، اکنون حدود ۴۰ سال از این جمله مبارک می‌گذرد و خوزستان در این سال‌ها در عرصه‌های مخلتلف نشان داد که استان ولایتمداری است.

وی افزود: خوزستان سه مرز مشترک با کشور عراق دارد، هیچ استانی در ایران پیدا نمی‌کنید که این تعداد مرز با کشوری داشته باشد. استان خوزستان به‌لحاظ جغرافیایی و آب و هوایی بسیار متنوع است.

تحلیلگر مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با اشاره به انتخاب استاندار جدید خوزستان اظهار کرد: انتخاب آقای خلیلیان به‌عنوان استاندار خوزستان را به فال نیک می‌گیریم و از آقای رئیسی بابت این انتخاب کمال قدردانی را داریم. خوزستان به یک استاندار بومی نیاز داشت که این اتفاق رخ داد.

آقای کلانتری‌پور به صراحت بیان کرد: استاندار خوزستان باید مدیرانی که در دولت قبل روی کار آمدند را بلااستثنا برکنار کند، زیرا این مدیران ناکارآمدی خود را در چند سال اخیر نشان دادند و مدیران جدید باید بومی، دلسوز، کارشناس، متخصص، متعهد و پاک باشند که بتوانند سیاست‌های دولت قوی و مردمی را پیاده کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar tl_sar
آخرین اخبار