tr_tnav tl_tnav
کد خبر: ۳۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۳
این مراسم در راستای تکریم ستادهای استانی پویش مردمی عدالت و کرامت"حامیان آیت الله رئیسی" در محل سالن همایش شهید قاسم سلیمانی ملی حفاری اهواز با حضور اعضای ستادهای فوق در استان و چهرهای شاخص استان برگزار شد.
سید مرتضی علم الهدی نماینده ویژه آیت الله رییسی ریس جمهور منتخب ملت ایران اسلامی در مراسم پویش عدالت و کرامت حامیان آیت الله ریسی که صبح امروز برگزار شد، ضمن قدرانی از تلاش های بی منت ستادهای پویش عدالت و کرامت، اظهار کرد: امید است که با استعانت از امام رئوف و ضامن آهو، شاهد خاتمه مشکلات معضلات ملت بزرگ ایران اسلامی باشیم.

وی افزود: تداوم فعالیت های این پویش در راستای تحقق اهداف دولت مردمی و کشوری قوی را خواستارم.

وی به مشکلات عدیده مردم شهید پرور خوزستان تاکید کرد: دولت جدید در رفع مشکلات و دغدعه های مردم به ویژه مردم خوزستان پایبند است و ما نیز بر این مهم تاکید داریم.

گفتنی است: در این مراسم از تمامی دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران، که به فرمان رهبری عزیز لبیک گفته و از تمام ظرفیتهای خود جهت حضور حداکثری و همراهی با مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی جهت انتخاب اصلح قدم برداشته اند

توسط سید مرتضی علم الهدی نماینده ویژه آیت الله رییسی، دکتر احمد عامری ریس پویش عدالت و کرامت"حامیان آیت الله رییسی" و همچنین برخی از چهرهای شاخص استانی تقدیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar tl_sar
آخرین اخبار