tr_tnav tl_tnav
کد خبر: ۲۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
استاندار خوزستان عنوان کرد: یادمان های نیمه تمام استان با همکاری سپاه ولی عصر(عج) خوزستان تکمیل می شوند.

دکتر غلامرضا شریعتی در بازدید از سازمان اردویی راهیان نور در جمع خبرنگاران بابیان اینکه 14 یادمان شهدا در خوزستان داریم اظهار کرد: برخی از این یادمان ها نیاز به کارهای عمرانی دارند چراکه کارهایشان نیمه کاره مانده اند.

وی افزود: باتکمیل کارهای عمرانی نیمه کاره یادمان ها نیز امکان خدمات رسانی به وسیله سپاه ولی عصر(عج)، نیروی انتظامی و ارتش برای زوار آسان تر و همچنین در بحث تردد آن ها تسهیل ایجاد شود.

استاندار خوزستان گفت: در جلسه امروز مقرر شد با محوریت معاونت عمرانی استانداری و همکاری سپاه ولی عصر(عج) سالانه بیش از ٢يا٣يادمان و متناسب با پیشرفت در اعتبارات عمرانی استانی بودجه اختصاص بدهیم تا هر چه سریع تر شاهد تکمیل یادمان ها باشیم.

شریعتی با ابزار امیدواری عنوان کرد: امیدوارم تا ٥يا ٦ سال آینده تمامی یادمان های به صورت کامل تکمیل و آمادگی خدمات رسانی بهتر را به زوار و کاروان های راهیان نور را داشته باشند.

استاندار خوزستان در ادامه به بحث امنیت کاروان های راهیان نور در مناطق خوزستان گفت: ایست و بازرسی های مناسبی ایجاد شده و برنامه ریزی صحیحی در این خصوص انجام بوده ودر حال حاضر میزبانی در حال انجام است.

شریعتی بااشاره به استقبال مردم  درقالب کاروان های راهیان نور و همچنین مسافرین نوروزی اظهارکرد: این استقبال بسیار خوب بود و امیدواریم تا پایان تعطیلات این حجم بیشتر و بیشتر شود و شاهدحضور جوانان و مردم کشور در استان شهید پرور خوزستان باشیم.

وی ضمن دعوت از مردم سراسر کشور برای بازدید از یادمان شهدای خوزستان بیان کرد: در بحث گردشگری استان خوزستان بادارا بودن3 اثر ثبت جهانی،  آب وهوای دلپذیر، مناظر دیدنی و جذابه های دیگر گردشگری می تواند مقصد خوبی برای تعطیلات نوروزی باشد.

برچسب ها: هما ، هماپرس ، خوستان
نام:
ایمیل:
* نظر: