tr_tnav tl_tnav
کد خبر: ۲۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹
معاون کانون های حزب، ضمن تشکر از حضور هنرمندان در حمایت از دولت در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس، خواستار تداوم این حمایت ها از سوی هنرمندان شد.
به گزارش هماپرس؛

در این جلسه ابتدا سروش راسخ رئیس کانون هنرمندان حزب گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه کرد.

به گفته راسخ، هنرمندان همیشه از ارکان موثر جامعه بوده اند و توقع دارند تا از استعدادها و پتانسیل های انها در زمینه های فرهنگی و ارشادی استفاده شود.

وی در عین حال تاکید: بایستی میزان بهره مندی از این ظرفیت ها آسیب شناسی شود چرا که به نظر می رسد آنگونه که باید در این زمینه توفیقاتِ ارزنده ای به دست نیامده است که همین امر نیز گلایه جامعه هنری کشور را در پی داشته است.

رییس کانون هنرمندان حزب همچنین اظهار داشت: انتظار می رود در ادامه کار دولت آقای روحانی این ذخایر فرهنگی کشور بیشتر مورد توجه مسئولین قرار بگیرند.

در ادامه جلسه علی جنتی، عضو شورای راهبردی حزب اعتدال و توسعه ضمن تشریح فعالیت های حزب از ابتدا تشکیل، به بیان نقاط قوت دولت پرداخت و تاکید کرد که باید با تلاش بیشتر این افتخارات پاس داشته شده و ادامه یابد.

معاون کانون های حزب، ضمن تشکر از حضور هنرمندان در حمایت از دولت در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس، خواستار تداوم این حمایت ها از سوی هنرمندان شد.

در ادامه جلسه اعضای شورای سیاست گذاری کانون نیز ضمن معرفی خود به بیان انتظارات، نقطه نظرات و همچنین ارائه پیشنهادات سازنده در راستای اهداف کانون هنرمندان پرداختند.

لازم به ذکر است در بخش پایانی نشست، محمود واعظی معاون سیاسی حزب و مسعود سلطانی فر از دیگر اعضای شورای راهبردی حزب نیز دقایقی به جمع کانون هنرمندان حزب پیوستند.

جلسه با اهداء احکام اعضاء کانون توسط دکتر جنتی به پایان رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar tl_sar
آخرین اخبار